Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
Rehber Aydın – rehberaydin.com

Battal YILMAZ
byilmaz@rehberaydin.com

GSM: +90 551 041 4906
Telif ve içerik şikayetleri için belirtilen cep numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief

Battal YILMAZ

Mail: byilmaz@rehberaydin.com

Haber Editörü / News Manager

Ayşin Demir (Yazar)

REKLAM REZERVASYON

sponsor@rehberaydin.com

BASIN BÜLTENLERİ

Aydın İl Rehberi üzerindeki ilgili kategorilerde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. 

bulten@rehberaydin.com

 

YAZILIM / System Management

WordPress

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider

Sunucu.AL İNTERNET HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.

ADRES/ Addresse

EFELER/AYDIN

Email : merhaba@rehberaydin.com

( Hafta İçi: 08:00 – 18:00)

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

YASAL UYARI

rehberaydin.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. rehberaydin.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, rehberaydin.com sorumlu tutulamaz.

5651 sayılı Kanunun “Bilgilendirme yükümlülüğü” başlıklı üçüncü maddesinin birinci fıkrası “İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usuller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür”, ikinci fıkrası ise “yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından iki bin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir” hükmünü haizdir.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2024 rehberaydin.com tüm hakları saklıdır.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları rehberaydin.com‘a aittir. rehberaydin.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar rehberaydin.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. rehberaydin.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. rehberaydin.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on rehberaydin.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on rehberaydin.com are opened on a new page. rehberaydin.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.